Početna
Uplate za Dom
Linkovi
Javne nabavke
Pravilnici
Bezbedan dom
Galerija
Kontakt
 
 Upis u Srednjoškolski dom za školsku 2022/2023.... 
 
 

Direktor
  Svetlana Dankuc, prof. pedagogije sdom@eunet.rs
 
Vaspitaci
  Danica Popović, prof. fizickog vaspitanja
vaspitač u domu učenika
danica@srednjoskolskidom.edu.rs
  Radmila Miletić, prof. sociologije
vaspitač u domu učenika
radmila@srednjoskolskidom.edu.rs
  Jasmina Bašić Bu, dipl. fizičar
vaspitač u domu učenika
jasmina@srednjoskolskidom.edu.rs
  Milica Ljubenković Dević, prof. srpskog jezika i književnosti
vaspitač u domu učenika
milica@srednjoskolskidom.edu.rs
  Jelena Drinić, prof. engleskog jezika i književnosti
vaspitač u domu učenika
jelena@srednjoskolskidom.edu.rs
  Ljubica Soro, dipl. biolog
vaspitač u domu učenika
ljubica@srednjoskolskidom.edu.rs
  Anita Bali-Miletić, dipl. psiholog
vaspitač u domu učenika
anita@srednjoskolskidom.edu.rs
 
Strucni saradnik
  dr Marija Vukelić, doktor psihologije
stručni saradnik psiholog u ustanovi učeničkog standarda
marija@srednjoskolskidom.edu.rs
 
Služba sekretarijata
  Bojana Pribilović, master pravnik
- sekretar ustanove učeničkog i studentskog standarda
bojana.pribilovic@srednjoskolskidom.edu.rs
  Slavica Ašćerić, master pravnik
- službenik za javne nabavke
slavica.asceric@srednjoskolskidom.edu.rs
  Željko Vukobrat
majstor održavanja/domar
  Boško Vukobrat
majstor održavanja/domar
  Mira Čokić
čistačica
  Aleksandra Hromiš
čistačica
  Ravijojla Kovacević
čistačica
 
Služba računovodstva
  Natasa Savić
- rukovodilac finansijsko-računovodstvenih poslova
natasa@srednjoskolskidom.edu.rs
  Sandra Majdandžić
- diplomirani ekonomista za finansijsko-računovodstvene poslove
sandra@srednjoskolskidom.edu.rs
  Biljana Isak
- referent za ishranu i smeštaj
biljana@srednjoskolskidom.edu.rs
  Dejan Jošić
- magacioner/ekonom
 
Služba ishrane
  Maria Stojanović,
šef kuhinje
  Ružica Zupančić,
kuvar/poslastičar
  Tanja Ožvat,
kuvar/poslastičar
  Spasenka Trifunov,
pomoćni kuvar
  Jelena Rikić,
kuvar/poslastičar
  Veselinka Trifunov
pomoćni kuvar
     
Tel: 021.423.664 :: Sekretarijat: 021.523.636 :: Fax: 021.523.636 :: e-mail: sdom@eunet.rs
Dobrodošli na stranice Srednjoškolskog doma Novi Sad...! .::. Danas je 25.06.2022. godine. Tačno je 01:15:15 casova.
 © 2013 Srednjoskolski dom Novi Sad


Powered by SpiritCom
Ukupno posetioca: 7630 Ukupno posetioca: 7630 Ukupno posetioca: 7630 Ukupno posetioca: 7630
8xqa9_hxyf